Uzmanlar Turizm Facebook Sayfamız
  Araç Kiralama ::

 

 

 

Adana Minibüs Kiralama:

 

Siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunma vizyonunda olan Uzmanlar Turizm deneyimli özel şöförleri ile Adana merkezli olmak üzere her marka ve modelde 7+1  14+1, 16+1 ,19+1  29+1 46+1 kapasitelerde kiralik vip minibüs ve otobüs filosu ile tüm transfer ,gezi ve özel günlerinize dair guruplarınız için sürücülü minibüs kiralama hizmeti sunmaktadır.

 

 

 

 Adana Otobüs Kiralama:

 

Hizmetlerimizde kullandıgımız otobüslerin periyodik bakımları güvenilir tesislerde yapılmaktadır.sürücülü Otobüs kiralama ve transferler ile ilgili her türlü bilgi ve rezervasyon için lütfen iletişime geçiniz.

 

 

 

 

KİRALAMA KOŞULLARI :

 

KİRALAMA SÜRESİ 
Sürücülü olarak tüm gün veya transfer olarak kiralama süreleri ve  ücretleri belirlenir. Uzun vadeli sürücülü kiralama için en az kiralaması 30 gündür, özel fiyat uygulanır.


UZUN SÜRELİ KİRALAMALAR
Uzun süreli kiralama için en az kiralama süresi 30 gündür. Özel fiyat uygulanır. . 

TEK YÖN KİRALAMA
Aracın şöförlü olarak teslim alındığı şehirden başka bir şehirde işin bitmesi durumunda kiralama süresine bakılmaksızın Tek Yön Ücreti uygulanır.

Otobüs, minibüs VIP araçlar sürücülü olarak her türlü transfer ve kiralama hizmetine verilir.

FİYATLARA DAHİL OLAN - OLMAYAN HUSUSLAR
Fiyatlara araçların sürücülü olarak sınırsız kilometre kullanım hakkı, araç bakım giderleri ve kasko dahildir. Yakıt, köprü,otoyol ücretleri, trafik cezaları ile sigortalar , tek yön ücreti, bebek koltuğu gibi ekstra talepler ve Katma Değer Vergisi (KDV)fiyatlara dahil değildir. 

ÖDEME - DEPOZİT 
Şöförlü araç kira ücretlerinin ödenmesinde geçerli tüm kredi kartları kabul edilir. Araçların müşteriye teslimi istenildiği takdirde full depo yakıt ile yapılır, full depo yakıtla geri alınır, eksik veya boş depo yakıtla yapılan iadelerde yakıt fark ücreti, servis ücreti ilavesiyle talep edilir. 

FİYAT VE KOŞULLARI İLE TARİFEDE BELİRTİLEN ARAÇ TİPLERİNİ ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR. 

     Copyright © 2015 UZMANLAR TURİZM. Tüm hakları saklıdır. Adana Web Tasarım & İnternet Hizmetleri