Uzmanlar Turizm Facebook Sayfamız
      HAKKIMIZDA / KURUMSAL ::

 
Uzmanlar Turizm taşımacılık firması Adana'da genç,dinamik ama aynı zamanda yılların tecrübesine sahip köklü bir firmadır. Firmamızın araç filosu tamamen siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları ve istekleri dogrultusunda şekillenmiştir. Ayrıca araç filomuz sürekli gelişmekte,yeni araçlar,araç filomuzun bünyesine katılmaktadır 

Araçlarımızın tümünde araç izleme gps sistemi mevcuttur. Müşterilerimiz araçlarının konumlarını istedikleri takdirde internet üzerinden izleyebilirler. 

Turizm Taşımacılığı ve Servis İşlerinde, deneyimli personeli ve D2 belgeli güvenilir araçları ile turizm alanında her türlü hizmeti özenle vermektedir. Araçlarımızın hepsinde araç ve yolcu kasko sigortaları mevcut olup, güvenilirlik şirketimizin daimi bir ilkesi olmuştur. 

Şirketimiz zaman içerisindeki deneyim ve turizm sektöründeki edinimlerine dayanarak kurulan firmamız, turizm taşımacılık hususundaki eksiklikleri görerek kendini her geçen gün yenilemekte ve dünya standartlarına ulaşmaya çalışmaktadır. 

Verdiğimiz hizmetlerde güveni, konforu ve zamanı çok iyi kullanarak sektörde lider olmak en büyük hedefimizdir.

 

 

Hizmetlerimiz :

·         Personel servis taşımacılığı

·         Şirket personel taşımacılığı

·         Fabrikalara vardiyalı personel servis taşımacılığı

·         Okul ve kreşlere öğrenci servis taşımacılığı

·         Alışveriş merkezleri, plazalar için personel taşımacılığı

·         Tanıtım ve organizasyonlarınıza araç temini

·         Hafta sonu gezi programlarına araç temini

·         Düğün, nişan programlarına araç temini

·         Seminer veToplantılarınıza araç temini

·         Yurt içi yolcu taşımacılığı hizmetleri

 

FİRMAMIZ EN İYİ HİZMETİ EN UYGUN FİYATLAR İLE YAPMAYI İLKE EDİNMİŞTİR LÜTFEN TEKLİF ALIRKEN FİRMAMIZI ARAMAYI UNUTAYINIZ !!!!      Copyright © 2015 UZMANLAR TURİZM. Tüm hakları saklıdır. Adana Web Tasarım & İnternet Hizmetleri